Pręty i profile z włókna szklanego

Profile produkowane są metodą ciągłą (pultruzja) profile poliestrowe wzmacniane rowingiem szklanym. Metodą tą mogą być produkowane profile o różnych kształtach - okrągłe, płaskie, kątowniki, teowniki, kliny i różne profile specjalne. Możemy wykonać każdy profil według rysunku przedstawionego przez odbiorcę.

Profile w wersji podstawowej są bezbarwne ale mogą być barwione lub malowane na różne kolory. Dodatkowo możemy powlekać profile specjalną termoplastyczną otuliną.

Profile znajdują zastosowanie w telekomunikacji (do zaciągania kabli) i górnictwie oraz jako zbrojenia laminatów. Znajdują również zastosowanie przy produkcji szczytówek do wędzisk, anten samochodowych, zbrojeń zabawek, pastuchów elektrycznych, stabilizatory do kwiatów, drzewek, jako elementy konstrukcyjne barierki, segmenty ogrodzeń w budowie naczep oraz jako zbrojenia w oknach oraz w wielu innych branżach.

Tniemy pręty i profile na różne długości i w różnych ilościach.
PRĘTY DO PRZECIĄGANIA KABLI
Polecamy włókno do przeciągania kabli bardzo dobrej jakości stosowane od wielu lat przez firmy w Polsce i całej Europie. Włókno do zaciągania kabli oferujemy w średnicach 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12 mm o różnych długościach. Standardowe długości to 50, 100, 120, 150 mb. Możemy pociąć na dowolny wymiar. Na życzenie odbiorców możemy powlekać pręty specjalna otuliną termoplastyczną. Średnica kręgu w zwoju wynosi ok. 120 cm.PRĘTY I

PROFILE Z WŁÓKNA SZKLANEGO - dane techniczne:

 
PRĘTY I PROFILE Z WŁÓKNA SZKLANEGO - asortyment